Zajímavosti o Itálii a Italech:

Tajemství kvalitní italské kuchyně je založené na jednoduchosti, čerstvosti a kvalitě surovin.

Další tip se ukáže za: 8 sekund

Vše o Itálii

Další plánovaný pobyt autora webu: region Apuglia (Apulie) celý duben 2022 - informace zde

Ceny v Itálii; bankomaty, peníze a italské banky

Mobilní internet v Itálii od italského mobilního operátora - jak ho získat?

mobilni internet v italii cena cenik informace dokladyPokud plánujete dlouhodobý pobyt v Itálii a ke své práci potřebujete mobilní internet, nemusí to být problém. V Itálii jsem byl 2 měsíce a to v dubnu a květu 2017. Výhodou je, že umím mluvit Italsky, takže jsem se u mobilního operátora snadno domluvil. Chtěl jsem "předplacenou kartu", kde jsem si zaplatil 20 GB dat za částku cca. 930 Kč. Nevím do jaké míry to je nebo není výhodné, ale mě (jsem webmaster - www.zmwh.cz ) to vyrhlo trn z paty. K získání předplacené karty jsem potřeboval občanský průkaz

Navíc jsem potřeboval být ve spojení s přáteli a rodinou a např. sdílet fotky. Těch 20 GB na 1 měsíc je zcela dostačujících. Pak se musí opět uhradit ten poplatek 34 euro, tj. cca. 930 Kč.

Mobilní internet mám od mobilního operátora TIM ( www.tim.it ), je stabilní a spolehlivý. Levný mobilní operátor je také např. Wind ( www.wind.it ). Samozřejmě koho si zvolíte je na vás. Správa připojení, účtování a spotřebovaná data si pak najdete po přihlášení (přihlašovací údaje v SMS) na netu.